Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG S24C310EAU 24" Essential Монитор S3 S31C, Black, Pane...
Достапност:
Шифра: 33665
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

6,339 Ден.
12 РАТИ: 545 Ден.
24 РАТИ: 280 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG S24C310EAU 24" Essential Монитор S3 S31C, Black, Panel Type: IPS, Max. Resolution: 1920x1080, Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite ), Viewing Angle: 178(H)/178(V), Response time: 5ms (GTG), Refresh Rate: 75Hz, HDMI: 1, 15Pin D-Sub: 1, LS24C310EAUXEN