Бренд: Philips
Краток опис: Philips HC3510/15, Машинка за шишање, Боја Црна, жичана употр...
Достапност:
Шифра: 33457
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,199 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

1,869 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HC3510/15, Машинка за шишање, Боја Црна, жичана употреба, Должина од 0,5-23мм, ширина на сечиво 41мм, 13 поставки на должина, Самоостречки сечива, пилагодлив чешел, без потреба од подмачкување
Тип на машинки за потстрижување Машинки за потстрижување
Можеби ќе Ве интересира