Бренд: Philips
Краток опис: Philips QuadHD Evnia Curved Gaming Monitor 27M2C5500W, M-Line...
Достапност:
Шифра: 32926
Гаранција (дена): 690
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,495 Ден.
12 РАТИ: 1,416 Ден.
24 РАТИ: 729 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips QuadHD Evnia Curved Gaming Monitor 27M2C5500W, M-Line, Panel Size: 27inch/68.6cm Panel type: VA, Curved: 1000R curvature, Optimum resolution: HDMI: 2560 x 1440 @ 144 Hz, DP: 2560 x 1440 @ 240 Hz, Response time (typical): 1 ms (grey to grey), MPRT: 0,5 ms, Brightness: 400 cd/m2, DisplayHDR 400 certified, Colour gamut (typical): NTSC 98.5%, sRGB 119%, SmartContrast: Mega Infinity DCR, Contrast ratio (typical): 3000:1, AMD Freesync PREMIUM Pro, Signal Input: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 2, USB Hub: USB 3.2 Gen 1/5 Gbps, USB-B upstream x 1, USB-A downstream x 4 (with 2 for fast charge B.C 1.2), 27M2C5500W/00