Бренд: HyperX
Краток опис: HyperX QuadCast S Black/Gray, RGB USB Condenser Microphone fo...
Достапност:
Шифра: 32808
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,990 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

7,999 Ден.
12 РАТИ: 687 Ден.
24 РАТИ: 354 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HyperX QuadCast S Black/Gray, RGB USB Condenser Microphone for PC, PS4, PS5 and Mac, Anti-Vibration Shock Mount, 4 Polar Patterns, Pop Filter, Gain Control, Gaming, Streaming, Podcasts, Twitch, YouTube, Discord, HMIQ1S-XX-RG/G, 4P5P7AA
Жична GAMING