Бренд: Canon
Краток опис: Canon PIXMA All-In-One MG2550S Black InkJet, , Print, Copy, ...
Достапност:
Шифра: 32764
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,199 Ден.
12 РАТИ: 189 Ден.
24 РАТИ: 98 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Canon PIXMA All-In-One MG2550S Black InkJet, , Print, Copy, Scan, Cloud, Print speed 8 ppm, Resolution 600x4800, Full-speed USB 2.0 interface, 60 paper input tray, 2 FINE Cartridges (PG-545 Black & CL-546 Colour), PN MG2550S
Тип на Печатари InkJet