Бренд: HP
Краток опис: HP LaserJet MFP M141w, WiFi, Printer, Scaner, Copier, Compact...
Достапност:
Шифра: 32512
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 7,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

6,399 Ден.
12 РАТИ: 550 Ден.
24 РАТИ: 283 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP LaserJet MFP M141w, WiFi, Printer, Scaner, Copier, Compact design, Print speed 20 ppm, Resolution 600x600, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Memory 32MB, White & Gray - 7MD74A
Тип на Печатари MFP Laser