Бренд: Philips
Краток опис: Philips FullHD LCD Монитор 242E1GAJ, E-Line, Големина на пане...
Достапност:
Шифра: 27815
Гаранција (дена): 690
Редовна Цена: 9,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,899 Ден.
12 РАТИ: 678 Ден.
24 РАТИ: 349 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips FullHD LCD Монитор 242E1GAJ, E-Line, Големина на панел: 23,8inch/60.5cm Панел тип: VA, Оптимална Резолуција: 1920 x 1080 @ 144 Hz, Време на реакција (типичен): 4 ms (grey to grey), MPRT: 1ms, Осветлување: 350 cd/m², SmartContrast: Mega Infinity DCR, Контраст однос (типичен): 3500:1, Colour gamut (typical): NTSC 96.1%, sRGB 125.9%, AMD Freesync Premium, Влезови: HDMI (digital, HDCP), DisplayPort 1.2, 242E1GAJ/00