Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Caliber R1S Gaming Chair for Computer Game, Off...
Достапност:
Шифра: 20615
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 16,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

15,599 Ден.
12 РАТИ: 1,339 Ден.
24 РАТИ: 689 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Cooler Master Caliber R1S Gaming Chair for Computer Game, Office & Racing Style Gamer, Comfy Ergonomic, Reclining, High Back, Desk Chairs with Arms Seat Adjustment, Lumbar Support, PU Leather, Pink - Camo, CMI-GCR1S-PRC
GAMING da