Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 5 Disc Edition Console, CPU: 3.5GHz, 8-core ...
Достапност:
Шифра: 20522
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 33,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

28,995 Ден.
12 РАТИ: 2,489 Ден.
24 РАТИ: 1,281 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Sony PlayStation 5 Disc Edition Console, CPU: 3.5GHz, 8-core AMD Zen 2, GPU: 10.3 teraflop RDNA 2 GPU, RAM: 16GB GDDR6, Storage: Custom 825GB SSD, Expansion: NVMe M.2 SSD slot, Disc drive: 4K Blu-ray player,
Конзоли PlayStation