Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 4 Slim Конзола, 500GB Хард Диск + 1 x DualSh...
Достапност:
Шифра: 20239
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12 РАТИ: 1,374 Ден.
24 РАТИ: 707 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Sony PlayStation 4 Slim Конзола, 500GB Хард Диск + 1 x DualShock 4 Wireless Controller, Color: Jet Black, Процесор: Low power x86-64 AMD "Jaguar", 8 cores, GPU: 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon™ based Графичка карта, Меморија: GDDR5 8GB, USB Ports x 2, Ethernet, WI-FI: IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth® 2.1, Interface: HDMI x 1
Игри за конзоли PS4
Конзоли PlayStation