Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster MM730 Gaming Mouse (White Matte), genuine PTFE f...
Достапност:
Шифра: 15989
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CoolerMaster MM730 Gaming Mouse (White Matte), genuine PTFE feet for unrivaled glide, adjustable Pixart 3389 16,000 DPI optical sensor, and optical micro switches for superior durability and input (70 million clicks), 6 buttons onboard memory and software, All housed in a super-lightweight, revolutionary new ergonomic shell design that reduces the weight to 48g, MM-730-WWOL1
Жичен GAMING