Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box European type 6 ways power strip 3m ( Black ), with...
Достапност:
Шифра: 13213
Редовна Цена: 499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

399 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Power Box European type 6 ways power strip 3m ( Black ), with overload protection switch, with surge protection, without child protection,PP material, 100% copper, H05VV-F 3*1.5mm², 16A/250V 3500W
Број на приклучоци 6
Должина на продолжен кабел 3m
Тип на Продолжен кабел Со струјна заштита