Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Deerma Multi-function Steam Cleaner DEM-ZQ610, Чистач ...
Достапност:
Шифра: 12379
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 7,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,599 Ден.
12 РАТИ: 567 Ден.
24 РАТИ: 292 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Deerma Multi-function Steam Cleaner DEM-ZQ610, Чистач на пареа, Боја Бела, Приклучна моќ: 1600 W, Притисок на пареата: 5 bar, Материјал на резервоарот: Алуминиум, Регулирање на пареата, загревање за 20 секунди, Капацитет на резервоарот: 230мл, Додаток за пареа, Број на додатоци: 5, кабел 4м