Бренд: HyperX
Краток опис: HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse, Ultra Lightweight, 59g, ...
Достапност:
Шифра: 10801
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
3,690 Ден.
12 РАТИ: 308 Ден.
24 РАТИ: 154 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse, Ultra Lightweight, 59g, Hex Design, Honeycomb Shell, Hyperflex Cable, Up to 16000 DPI, 6 Programmable Buttons, HMSH1-A-BK/G, 4P5P9AA
Жичен GAMING