Бренд: ST
Краток опис: ST OR-2511FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италија...
Достапност:
Шифра: 72698
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 4,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,499 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 292 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 146 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST OR-2511FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијански инженеринг, 11 ребра, Турбо внентилатор, 2500W, заштита од превртување, тркалца