Бренд: MIDEA
Краток опис: Midеa MCD1-48HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOE30U-48HFN8-RRD0W(GA), S...
Достапност:
Шифра: 75327
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
179,599 Ден.
12 РАТИ: 14,967 Ден.
24 РАТИ: 7,484 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midеa MCD1-48HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOE30U-48HFN8-RRD0W(GA), SMART, Касетен тип на клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, DC inverter, R32 фреон, Авто рестарт, Ауто-рестарт, Тивок мод, 360 степени воздушен проток, 48000BTU, 14070 w на ладење ,16120 w на греење, Греење до минус 15, SEER 6.10, SCOP 4.00
WiFi/Smart Да
Греач на компресор Да