Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MCA3U-12HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX230-12HFN8-QRD0W(GA), ...
Достапност:
Шифра: 75323
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
59,999 Ден.
12 РАТИ: 5,000 Ден.
24 РАТИ: 2,500 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea MCA3U-12HRFNX-QRD0W(GA)/Midea MOX230-12HFN8-QRD0W(GA), Касетен тип на клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, DC inverter, R32 фреон , Авто-рестарт, Тивок мод, 360 степени воздушен проток,12000 BTU 3500 w на ладење ,4300 w на греење,греење до минус 15, Midea MOX230-12HFN8-QRD0W(GA), Universal Outdoor Unit, Cooling and Heating, Full DC inverter, R32
Греач на компресор Да