Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MTI-48HWFNX-QRD0/Midea MOE30U-48HFN8-RRD0 (3 Phase), Ка...
Достапност:
Шифра: 73558
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
173,999 Ден.
12 РАТИ: 14,500 Ден.
24 РАТИ: 7,250 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea MTI-48HWFNX-QRD0/Midea MOE30U-48HFN8-RRD0 (3 Phase), Каналски тип на клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, Series A5, 48000BTU, 14.07kW Cooling, 16.12kW Heating, Cooling and Heating, Full DC inverter, Cooling SEER: 6.10, Heating SCOP: 4.0, Airflow 2400 / 2040 / 1680 m3/h, Sound power level (indoor unit) 62dB, R32 Gas, Energy Class: А++/A+, Dimensions 1200 x 874 x 300 mm, Universal Outdoor Unit, 48000BTU, 14.07kW Cooling, 16.12kW Heating, Cooling and Heating, Full DC inverter, Cooling SEER: 6.10, Heating SCOP: 4.0, Airflow 2400 / 2040 / 1680 m3/h, Sound power level (indoor unit) 62dB, R32 Gas, Energy Class: А++/A+, Dimensions 946 x 810 x 410 mm
Греач на компресор Да