Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MFGA-55ARFN1-RRD0(B)-[N]/MOE30U-55HFN1-RRD0, 55000 BTU ...
Достапност:
Шифра: 75149
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена:
179,999 Ден.
12 РАТИ: 15,000 Ден.
24 РАТИ: 7,500 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea MFGA-55ARFN1-RRD0(B)-[N]/MOE30U-55HFN1-RRD0, 55000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, ИНВЕРТЕР, ЛЕД Дисплеј, Ладење 16.12KW и Греење 17KW, SEER за ладење 6.0, SCOP за греење: 4.0, Волумен на протoк на воздух m3h 2285/1927/1479, Независно Одвлажнување, Авто рестарт, Smart Touch panel design, 3D Airflow, Надворешен Anti rust кабинет кој не рѓосува, Самодијагностика, ПТЦ Греач 12000BTU, Нормална работна температура: -25 to 43 C, Бучност на внатрешна единица: 45-47dB, Бучност на надворешна единица Макс: 67-70dB, R32 еколошки гас, Идеална за површини до 130м2, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Трофазен приклучок, Далечински управувач