Бренд: Philips
Краток опис: Philips PSG8140/80, Парен Генератор, Боја Црна-Златна, Optima...
Достапност:
Шифра: 75086
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 35,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

30,174 Ден.
12 РАТИ: 2,590 Ден.
24 РАТИ: 1,333 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips PSG8140/80, Парен Генератор, Боја Црна-Златна, OptimalTemp, 2700W, мах. 8.5 bar притисок, ударна пареа 700г/мин, регулирачка пареа 170г/мин, OptimalTemp технологија (без нагодување на температурата и без изгореници), DynamiQ technology 1st generation, SteamGlide Elite плоча, тивка пумпа, 1.8 л капацитет на резервоар, должина на кабел 1.8м
Тип на пегла Генератор на пареа