Бренд: Philips
Краток опис: Philips PSG7130/20, Парен Генератор, Боја Темно Сина, OptimalTem
Достапност:
Шифра: 75085
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 28,899 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

24,564 Ден.
12 РАТИ: 2,150 Ден.
24 РАТИ: 1,126 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips PSG7130/20, Парен Генератор, Боја Темно Сина, OptimalTemp, 2100W, мах. 8 bar притисок, ударна пареа 600г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без нагодување на температурата и без изгореници), DynamiQ technology 1st generation, SteamGlide Elite плоча, тивка пумпа, 1.8 л капацитет на резервоар, должина на кабел 1.7м
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ