Бренд: Philips
Краток опис: Philips PSG7024/20 , Парен Генератор, Боја Сина Бела, OptimalTem
Достапност:
Шифра: 73734
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

16,399 Ден.
12 РАТИ: 1,435 Ден.
24 РАТИ: 752 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips PSG7024/20 , Парен Генератор, Боја Сина Бела, OptimalTemp, 2100W, мах. 7.5 bar притисок, ударна пареа 480г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без нагодување на температурата и без изгореници), SteamGlide Advanced плоча, тивка пумпа, 1.8 л капацитет на резервоар, должина на кабел 1.7м
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ