Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX9094/11, Сет од 4 глави за четка за заби, A3 Premiu...
Достапност:
Шифра: 77493
Редовна Цена: 4,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,871 Ден.
12 РАТИ: 333 Ден.
24 РАТИ: 171 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX9094/11, Сет од 4 глави за четка за заби, A3 Premium All-in-One, Црна боја, за 2 Series plaque defence, 2 Series plaque defence, 2100 Series, 3 Series gum health, DiamondClean, DiamondClean 9000, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence+, ExpertClean, ExpertResults, FlexCare,FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp, Prestige 9900, ProtectiveClean
Тип на уреди за чистење заби Заменски четки и додатоци