Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX9092/10, Сет од 2 глави за четка за заби, A3 Premiu...
Достапност:
Шифра: 76626
Редовна Цена: 1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,759 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX9092/10, Сет од 2 глави за четка за заби, A3 Premium All-in-One, Бела боја, за 2 Series plaque defence, 2 Series plaque defence, 2100 Series, 3 Series gum health, DiamondClean, DiamondClean 9000, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence+, ExpertClean, ExpertResults, FlexCare,FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp, Prestige 9900, ProtectiveClean
Тип на уреди за чистење заби Заменски четки и додатоци