Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX9992/12, Електрична четка за заби, DiamondClean Pre...
Достапност:
Шифра: 76535
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 23,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

19,974 Ден.
12 РАТИ: 1,715 Ден.
24 РАТИ: 883 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX9992/12, Електрична четка за заби, DiamondClean Prestige, Црна боја, SenseIQ, вграден сензор за притисок, 62000 пулсации во минута, користење до 2 недели со 1 полнење, паметно препознавање на главите на четката, алармира доколку се четка пресилно, алармира за замена на четката, 4 начини на работа, 3 интензитети, до 7 пати го намалува каменецот на заби од обична четка, глава на четка A3 Premium All-in-One, Bluetooth поврзување со мобилен телефон, кутија за носење со полнење
Тип на уреди за чистење заби Електрични четки