Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX6052/07, Сет од 2 глави за четка за заби, Sonicare ...
Достапност:
Шифра: 76453
Редовна Цена: 1,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,143 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX6052/07, Сет од 2 глави за четка за заби, Sonicare For Kids, за следниве серии на четки: 2 Series plaque control, 3 Series gum health, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite+, ProtectiveClean, Series 1100, 2100 Series, Series 3100, Prestige 9900, DiamondClean 9000
Тип на уреди за чистење заби Заменски четки и додатоци