Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX3671/13, Електрична четка за заби, Sonicare EasyCle...
Достапност:
Шифра: 74762
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
4,299 Ден.
12 РАТИ: 359 Ден.
24 РАТИ: 180 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX3671/13, Електрична четка за заби, Sonicare EasyClean, Бела боја, 31000 пулсации во минута, алармира за преголем притисок, тајмер од 2 мин обезбедува препорачано времетраење на миење заби (30 сек за секој квадрант од забите), користење до 2 недели со 1 полнење, до 2 пати го намалува каменецот на заби од обична четка
Тип на уреди за чистење заби Електрични четки