Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX6321/04, Електрична четка за заби, Сина боја, за де...
Достапност:
Шифра: 74380
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,991 Ден.
12 РАТИ: 257 Ден.
24 РАТИ: 133 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX6321/04, Електрична четка за заби, Сина боја, за деца, Bluetooth, 2 начини на работа, апликација за телефон со која се следи кавлитетот на четкање на забите кај децата, база за полнење на четката, 62000 пулсации во минута, 1 главa за четката
Тип на уреди за чистење заби Електрични четки