Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX9911/29, Електрична четка за заби, DiamondClean 900...
Достапност:
Шифра: 76081
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 16,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

14,449 Ден.
12 РАТИ: 1,253 Ден.
24 РАТИ: 645 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX9911/29, Електрична четка за заби, DiamondClean 9000, Розева боја, вграден сензор за притисок, 62000 пулсации во минута, користење до 2 недели со 1 полнење, паметно препознавање на главите на четката, алармира доколку се четка пресилно, алармира за замена на четката, 4 начини на работа, 3 интензитети, до 7 пати го намалува каменецот на заби од обична четка, глава на четка C3 Premium Plaque Control, Bluetooth поврзување со мобилен телефон
Тип на уреди за чистење заби Електрични четки
Можеби ќе Ве интересира