Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX9911/29, Електрична четка за заби, DiamondClean 900...
Достапност:
Шифра: 76081
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 17,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

14,874 Ден.
12 РАТИ: 1,277 Ден.
24 РАТИ: 657 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX9911/29, Електрична четка за заби, DiamondClean 9000, Розева боја, вграден сензор за притисок, 62000 пулсации во минута, користење до 2 недели со 1 полнење, паметно препознавање на главите на четката, алармира доколку се четка пресилно, алармира за замена на четката, 4 начини на работа, 3 интензитети, до 7 пати го намалува каменецот на заби од обична четка, глава на четка C3 Premium Plaque Control, Bluetooth поврзување со мобилен телефон
Тип на уреди за чистење заби Електрични четки