Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX3806/31, Sonicare Cordless Power Flosser 3000, уред...
Достапност:
Шифра: 75629
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 7,799 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

6,629 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 553 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 277 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX3806/31, Sonicare Cordless Power Flosser 3000, уред за чистење на заби со млаз од воздух и вода, Бела боја, најлесен начин за чистење на остатоци од храна помеѓу забите, до 99.9% отстранување на камен од забите, 250мл резервоар, Lithium ION батерија, се користи 1-3 недели со едно полнење, индикатор за батерија, полнење со USB-C кабел
Тип на уреди за чистење заби Flosser
Можеби ќе Ве интересира