Бренд: Philips
Краток опис: Philips HC3505/15, Машинка за шишање, Боја Црно зелена, жичан...
Достапност:
Шифра: 33269
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,599 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HC3505/15, Машинка за шишање, Боја Црно зелена, жичана употреба, Должина од 0,5-23мм, Самоостречки сечива, пилагодлив чешел, без потреба од подмачкување
Тип на машинки за потстрижување Машинки за потстрижување