Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux LMS2203EMX, Вградна Микробранова Печка, INTUIT 300...
Достапност:
Шифра: 72511
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,499 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

19,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,667 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 834 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux LMS2203EMX, Вградна Микробранова Печка, INTUIT 300 серија, Црна со завршна обработка која е отпорна на отпечатоци од прсти, Капацитет 20л, Mоќност (Микробранова) 700W, Управување со контролно копче Easy touch, 5 степени на моќност, 3 механички програми + 2 автоматски програми, Димензии: 595 x 437 x 388 мм
Боја Црна
Грил Не
Капацитет 20л
Можеби ќе Ве интересира