Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY CF 3E7L0X, СМАРТ Самостоечка машина за миење садови со ...
Достапност:
Шифра: 77107
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

23,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,000 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,000 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY CF 3E7L0X, СМАРТ Самостоечка машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Инокс, 60цм, ЛЕД Дисплеј, Капацитет 13 комплети, 5 програми за миење, Брза програма 49мин, Вграден WiFi и Bluetooth за поврзување со hOn апликација, Тајмер до 9 часа, Половично полнење, Maxi-Ladle полица за долг прибор во горниот дел, Макисмална температура на вода до 60 степени, Бучност 47dB, Светлосен индикатор за недостаток на сол, Индикатор за крај на програмата, Самочистечки филтер, Нова Е енергетска класа, Димензии 85x59.7x59.8 цм