Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TDW C146W LCD, Машина за миење садови, Бела боја, ...
Достапност:
Шифра: 76423
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 17,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12 РАТИ: 1,374 Ден.
24 РАТИ: 707 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TDW C146W LCD, Машина за миење садови, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 60цм, 12 комплети, 6 програми, Тајмер, Половично полнење, 70 степени хигиенска програма, Индикатор за сол, Метален филтер, Бучност 57dB, Годишна потрошувача на ел. енергија 258kw/h, А++ енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84.5x59.6x59.8 цм
Боја Бела
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Тип на мотор Стандарден
Трета корпа Не
Широчина 60цм