Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje GS62040W, Самостоечка машина за миење садови, 60цм, Б...
Достапност:
Шифра: 75693
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

23,990 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,000 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,000 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje GS62040W, Самостоечка машина за миење садови, 60цм, Бела, 13 комплети, 5 програми, 2 корпи, Повеќенаменска долна корпа, Функција 3во1, Одложен старт до 9 часа, Звучен сигнал за крај на програмот, Заштита од прелевање со целосен Aquastop, А++ енергетска класа, Бучност 47dB, Димензии 85x60x60 цм
Боја Бела
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Тип на мотор Стандарден
Трета корпа Не
Широчина 60цм