Бренд: DJI
Краток опис: DJI Osmo Action 3 Standard Action camera, Dimensions: 70.5×44...
Достапност:
Шифра: 76788
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
22,499 Ден.
12 РАТИ: 1,875 Ден.
24 РАТИ: 938 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
DJI Osmo Action 3 Standard Action camera, Dimensions: 70.5×44.2×32.8 mm, Waterproof: 16 m without Waterproof Case 60 m with Waterproof Case, Weight: 56 g, Touchscreen 1.76 inches 350 ppi, Camera Sensor 1/1.7” CMOS, Max Photo Resolution 4000×3000, Single: 12 MP, Video 4K (4:3): 4096×3072 @ 24/25/30/48/50/60fps, Slow Motion 4K: 4x (120fps), Stabilization EIS: RockSteady 2.0+HorizonSteady, CP.OS.00000220.01, https://www.dji.com/hu/osmo-action-3/specs