Бренд: GoPro
Краток опис: GoPro Hero 11 Mini Black, Photo: 24.7MP (5568x4872), Processo...
Достапност:
Шифра: 76786
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 28,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

28,499 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,375 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,188 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
GoPro Hero 11 Mini Black, Photo: 24.7MP (5568x4872), Processor: GP2 Chip with Improved Performance, Video: 5.3K60 + 4K120 video, Video stabalisation: HyperSmooth 5.0, Extended battery life, Enhanced audio capture, Displays: Front 1.4" Color LCD: Back 2.27" Touch LCD, Slow-mo: 8X, Waterproof: 10m, Cloud compatibility: Auto upload to GoPro cloud (Sub required), Voice control: Yes, Livestreaming: 1080p, TimeWarp 3.0 and Night Lapse, Wi-Fi + Bluetooth, GPS, USB-C, Cold-Weather Enduro Battery: Removable 1720mAh Lithium-Ion