Бренд: Insta360
Краток опис: Insta360 Link, Sensor: 1/2" 4K Sensor; F1.8 apertureMax video...
Достапност:
Шифра: 55489
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 26,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,999 Ден.
12 РАТИ: 1,803 Ден.
24 РАТИ: 928 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Insta360 Link, Sensor: 1/2" 4K Sensor; F1.8 apertureMax video resolution: 3840 x 2160 @ 30fps; 1920 x 1080 @ 60fps (30fps with HDR); 1088 x 1920 (vertical), Field of view: 79.5˚ display FOV, 67˚ horizontal FOV, ISO: 100-3200, Zoom: 4x digital zoom; AI Zoom, 3-axis gimbal, Standard monitor/laptop mountSupports 1/4" screw mounts for tripods, 5V/1A (powered by USB-C to USB-C cable, USB-C to USB-A adapter included), 69 × 41 × 45 mm, 106gr