Бренд: Canon
Краток опис: CANON DSLR EOS 2000D BK 18-55IS, 24.1 Megapixels APS-C CMOS s...
Достапност:
Шифра: 12513
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

30,699 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,559 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,280 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANON DSLR EOS 2000D BK 18-55IS, 24.1 Megapixels APS-C CMOS sensor, DIGIC 4+, ISO 100-6400, H:12800, EOS Full HD movies, 7.5cm (3.0”) 4:3 Clear View LCD with 920k dots, iFCL metering, Quick Control screen, Ext. Mic socket, Wifi, NFC, пакет со објектив - EF-S 18-55 IS