Бренд: SONY
Краток опис: SONY ILCE7M3KB.CEC, Alpha 7 II series FULL FRAME SLR camera, ...
Достапност:
Шифра: 12394
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 144,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

127,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 10,667 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 5,334 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY ILCE7M3KB.CEC, Alpha 7 II series FULL FRAME SLR camera, 28-70mm lens with OIS, 24.2 Megapixels, Full Frame Exmor CMOS Sensor, 3" LCD Display, BIONZ X processor,FullHD video, Optical image stabilization, Sweep panorama, ISO 100-51200, 16-bit processing + 14-bit RAW, 15-point AF system with 3 cross sensors, High-contrast OLED Tru-Finder, Compatible with Sony E-mount lenses and A-mount with optional adaptor, NFC, USB, HDMI, SDHC memory card, Lithium ion battery