Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon D7500 D-SLR Black (18-140BP AF-C DX), 20.9 Megapixels, ...
Достапност:
Шифра: 12352
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 104,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

79,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 6,667 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 3,334 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Nikon D7500 D-SLR Black (18-140BP AF-C DX), 20.9 Megapixels, Full HD 1920 x 1080, GPS, WI-FI, Image Sensor Format DX, Image Sensor Type CMOS, Dust-reduction system Image sensor cleaning, Card Slot 2 Secure Digital (SD), Viewfinder Eye-level Pentaprism Single-Lens Reflex Viewfinder, Shooting Speed at Full Резолуција 8 frames/sec, Built-in microphone, stereo , 51 focus points, ISO Sensitivity ISO 100 - 51200, HDMI output: Type C mini-pin HDMI connector, Hi-speed USB, EN-EL15a Lithium-ion Battery