Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Optical Mouse MC-M4, USB, Color: Black, Sensor: Optic...
Достапност:
Шифра: 15755
Гаранција (дена): 690
Редовна Цена:
229 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Modecom Optical Mouse MC-M4, USB, Color: Black, Sensor: Optical, Resolution: 800 DPI, Dimensions: 102 x 60 x 41 mm
Жичен Office