Бренд: ST
Краток опис: ST - Superior Technology UTP Cat5e Patch Cable, 1meters CCA (...
Достапност:
Шифра: 46357
Гаранција (дена): 30
Редовна Цена:
49 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST - Superior Technology UTP Cat5e Patch Cable, 1meters CCA (20% Copper), 0.5mm - 24AWG