Бренд: Symcode
Краток опис: Symcode MJ7580 USB 2D Desktop Barcode Scanner Black/Silver, 4...
Достапност:
Шифра: 12500
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
6,299 Ден.
12 РАТИ: 525 Ден.
24 РАТИ: 263 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Symcode MJ7580 USB 2D Desktop Barcode Scanner Black/Silver, 4mil Precision, CMOS sensor, USB Interface, Support Screen Reading, 1D: Most of 1D Barcodes, 2D: QR Code/Micro QR Code/DataMatrix/PDF417/Micro PDF417/Maxicode/Aztec