Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP, Cooler for NotePal...
Достапност:
Шифра: 36295
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 1,150 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,089 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP, Cooler for NotePal E1