Бренд: HP
Краток опис: Hewlett Packard/Compaq Notebook Adapter 65W/91W, 18.5V, 4.9A,...
Достапност:
Шифра: 60069
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
1,199 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hewlett Packard/Compaq Notebook Adapter 65W/91W, 18.5V, 4.9A, PIN Size: 4.8 x 1.7 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug