Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH WGG144Z9BY, EXCLUSIV, Серија 6, Машина за перење на али...
Достапност:
Шифра: 77578
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 69,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

55,199 Ден.
12 РАТИ: 4,738 Ден.
24 РАТИ: 2,438 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH WGG144Z9BY, EXCLUSIV, Серија 6, Машина за перење на алишта, Бела боја, Капацитет 9кг, 1400 вртежи, ИНВЕРТЕР мотор, Голем ЛЦД дисплеј со тајмер и контроли на допир, 14 програми, Vario Perfect - програмите се временски скратени и оптимизирани, Vario Drum - нежно перење поради специјалната структура на барабанот, ActiveWater Plus за мала потрошувачка на вода при секое перење со автоматско препознавање на тежината, Speed perfect совршено чисти алишта со 65% заштеда на енергија, Iron Assist функција за намалување на гужвањето, Hygiene plus функција за перење која овозможува уништување на бактериите и на 40 степени перење, Функција за отстранување бигор, Самочистење функција, Anti Stain - одлично чисти 4 најчести дамки, Супер брза програма од 30 минути, Заклучување од деца, Контрола на нерамнотежа на барабанот, Eco silence drive долготраен мотор, Reload функција Можност за дополнително ставање алишта во тек на работа (до одреден степен на циклусот), Антивибрациски страни, АКВАСТОП заштита од протекување вода, Нова А енергетска класа, Макс. Бучност 70dB, Антивибрациски дизајн, Димензии 85 x 60 x 59цм