Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VS15T7031R1/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безж...
Достапност:
Шифра: 77479
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 25,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
12 РАТИ: 1,889 Ден.
24 РАТИ: 972 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG VS15T7031R1/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безжична правосмукалка на батерии, Jet 70 Turbo, Сива боја, 2 во 1 флексибилно чистење за повеќе површини, ХЕПА филтрирање, 5-слоен ХЕПА систем за филтрирање, LED екран, Мотор со дигитален инвертер, 21.6V, 150W моќност, Екстра агилно вртење, екстра лесно движење, циклон технологија, 800мл зафатнина на садот за прашина што се мие, 86db, целосна електронска регулација, до 40 минути автономна работа, полнива Li-ion батерија за 3.5 часа
Тип на правосмукалка Вертикална правосмукалка (Stick)