Бренд: HP
Краток опис: HP Smart Tank All-in-On MFP 585 Wireless, Printer, Scaner, C...
Достапност:
Шифра: 32943
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 10,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,499 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 792 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 396 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP Smart Tank All-in-On MFP 585 Wireless, Printer, Scaner, Copier, Compact design, Print speed 12 ppm, Resolution 1200x4800, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Memory 64MB, White - 1TJ09A, PN: 1F3Y4A
Тип на Печатари InkTank