Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH WAJ20061BY, Серија 2, Машина за перење алишта со ИНВЕРТ...
Достапност:
Шифра: 77014
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 27,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

25,999 Ден.
12 РАТИ: 2,254 Ден.
24 РАТИ: 1,160 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH WAJ20061BY, Серија 2, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР мотор, Бела боја, 7кг капацитет, 1000 вртежи, Голем ЛЦД Дисплеј, 12 програми, Touch control копчиња на допир, Speed perfect совршено чисти алишта со 65% заштеда на енергија, Active water - двостепена автоматика за дозирање за количината на облека со што се штеди вода, Функција за додавање алишта, Aнтивибрациски дизајн, Заштита од деца, Повеќекратна заштита од излевање вода, Бучност 72dB, Нова Д енергетска класа, Димензии 85x60x55 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1000
Дисплеј Да
Капацитет 7кг
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Предно полнење